آیا همستر کامبت (Hamster Kombat) یک بازی است؟
آیا همستر کامبت (Hamster Kombat) یک بازی است؟

همستر کمبت یک بازی کریپتویی در بستر تلگرام است که در آن می‌توانید سکه‌های همستر را با مدیریت یک صرافی مجازی استخراج کنید.

همستر کامبت به دنبال موفقیت Notcoin که بازی‌ای به همین شکل بر روی شبکه تلگرام بود توانسته مخاطبین زیادی را به خود جذب کند. در همستر کامبت، شما به‌عنوان مدیر عامل همستر یک صرافی خیالی ارز دیجیتال بازی می‌کنید و هدف شما افزایش درآمد این صرافی است. استارتاپ شما می‌تواند با سرمایه گذاری در بخش بازاریابی، خرید مجوزها، پیدا کردن استعدادها، عرضه محصولات و خدمات جدید و موارد دیگر به صدر این صنعت برسد. این بازی ترکیبی از سرگرمی و استراتژی را ارائه می‌کند که با وعده راه‌اندازی توکن و ایردراپ در شبکه تلگرام (TON) توانسته مخاطبین بسیاری را جذب کند.


                                                                                                                                              

ویژگی های کلیدی بازی Hamster Kombat

مدل بازی کن تا بدست آوری (Play To Earn): با ضربه زدن روی صفحه (Tap To Earn) و انجام وظایف درون بازی، سکه های همستر را بدست آورید.

جایزه‌های روزانه: با سرمایه گذاری در بخش‌های خاصی از صرافی خود و پیدا کردن سه کارت مخفی شده در بین آنها و پیدا کردن مورس کدهای تعیین شده توسط سازندگان بازی پیشرفت صرافی خود را تسریع ببخشید.

شبیه سازی حضور در دنیای کریپتو: یک صرافی مجازی ارز دیجیتال را مدیریت کنید و با موضوعات روزانه و مختلف رمزارزهای دنیای واقعی مواجه شوید.

می‌توان گفت که با توجه به تعاریف تخصصی از یک بازی و محصول سرگرمی، همستر کامبت در دسته بازی‌ها قرار می‌گیرد. احتمالا با افزایش مخاطبین و تبلیغات صورت گرفته پیرامون این بازی، شاهد عرضه بازی‌های دیگری به همین سبک و سیاق مبتنی بر شبکه تلگرام باشیم.


                                                                                                                                              


این مطلب هیچگونه جنبه پیشنهادی در زمینه اقتصادی و کسب درآمد از بازی‌ها نداشته و صرفا جهت بررسی جنبه سرگرمی این محصول نوشته شده است. کاربران باید در مواجهه با هر محصولی نکات ایمنی را رعایت کنند.